O mnie


Gabriela Borowczyk

Jestem Babą z Pasją 🙂
Jedna z nich to myślenie wizualne, a druga – budowanie marki osobistej.

Jestem sketchnoterką czyli robię sama ale też uczę innych, jak robić notatki wizualne. Ich szczególne zastosowanie znalazłam przy tworzeniu flipchartów i tak powstało FLIPOWANIE©. Zajmuję się także facylitacją graficzną.

Prowadzę warsztaty budowania Marki Osobistej; pracuję często z trenerami i coachami, ale również z artystami, managerami i pracownikami organizacji, którym zależy na inwestowaniu w rozwój ambasadorów swojej marki. Uważam, że autentyczną Markę Osobistą można zbudować jedynie w oparciu o wartości.

Wydałam karty ARCHETYPÓW MARKI do pracy coachingowej czy trenerskiej do wykorzystania właśnie w obszarze budowania Marki Osobistej, coachingu kariery i wielu innych.

A teraz trochę suchych faktów:
Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Jestem absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET.

Przez kilkanaście lat pracowałam jako dyrektor marketingu w międzynarodowych korporacjach i to doświadczenie pomaga mi w pracy trenera, facylitatora i  mentora.

 

GaBo2

Lubię ludzi i lubię z ludźmi pracować. Moje atuty to energia, otwartość i kreatywność. Nie stoję w miejscu, stale stawiam sobie nowe cele i ciągle się rozwijam.

Mam wiele do zaoferowania i chętnie się tym dzielę, bo taka jest moja misja życiowa!  Jestem autentyczna w tym, co robię i zachęcam do bycia nie perfekcyjnym, ale niepowtarzalnym.

🙂